DeLare

Services

Privátní projekty

Návrhy interiérů rodinných domů, bytů, drobné architektury, rekreačních staveb apod. (Součástí těchto komplexních projektů je úvodní konzultace, 3D-návrhy, nákupy s klienty, možnost zajištění řemeslníků, podklady pro stavbu, dekorace)

Veřejné projekty

Návrhy obchodů, restaurací, kancelářských prostor, kadeřnictví apod. (Součástí těchto komplexních projektů je úvodní konzultace, 3D-návrhy, nákupy s klienty, možnost zajištění řemeslníků, podklady pro stavbu, dekorace)

Dvouhodinová konzultace

Nevíte si rady s rozmístěním nábytku, dekoracemi, textilem apod.? Pozvěte si Ladislava Rendla k sobě a on vám rád pomůže.

Nyní akce – při nákupu nad 50 000,- Kč v sekci Shop DELARE, dvouhodinová konzultace interiéru s Láďou Rendlem zdarma.

Návrhy originálního interiérového nábytku

Všechny nabízené produkty najdete v kolonce Shop – pokud vás některý solitér zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Pokud budete chtít nábytek přesně dle vašich představ, designer Ladislav Rendl jej podle vašich požadavků poupraví či navrhne jiný originál přímo pro vás.

Voucher

Chcete někomu věnovat originální dárek – interiérovou konzultaci s Láďou Rendlem či někomu nadělit změnu interiéru? Darujte voucher studia DELARE na kteroukoliv z jeho služeb. Pro vystavení dárkového poukazu – voucheru – nás prosím kontaktujte na tel. čísle: +420 724 516 775 begin_of_the_skype_highlighting +420 724 516 775 end_of_the_skype_highlighting nebo emailem: info@delare.cz.

Pro detail klikněte na obrázek.

3D návrhy

Tvorba originálních prostorových skic vašeho interiéru od designéra Ladislava Rendla.

Na skicách je zřejmé kromě kompozice místností i barevné a materiálové řešení interiéru.